0326 656 27 70 ÇAĞRI MERKEZİ
Hakkımızda

    1996 yılında İskenderun’da faaliyete başlamış olan Bamak Katı Yakıt Ambalaj Sanayi ve Gemi Acenteliği A.Ş. 2013 yılında Odak Ambalaj ve Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında en ileri üretim teknolojileri ile donatılmış 9.000 m² kapalı tesisinde Big Bag ve çuval imalatı yapmaktadır. Firmamız çalışmalarını ODAK Group çatısı altında İskenderun Organize Sanayi sitesinde bulunan fabrikasıyla sürdürmektedir.

    Tamamen yatay üretim sistemiyle yıllık 3.500 ton ürün imâl edilmektedir. Pazarda önemli bir paya sahip olan ODAK, tesislerinde Big Bag (FIBC’s), Sling, Sling Bag, Big Bag kumaşı, kolonu, dikiş ipi, şeridi, P.P. çuval, lamineli P.P. Çuval, Sling ve Sling Bag üretimi yapılmaktadır.

    Ürünlerimiz, kömür, kimya, maden, mineral, petrokimya, tarım, yem, tohum, gübre gibi değişik endüstrilerde kullanılmaktadır. Big Bag, Sling ve Sling Bag ürünleri EFIBCA kurallarına uygun ISO standartlarında sertifikalandırılmıştır. Sertifikalarımız Almanya'da yerleşik LABORDATA ve Belçika'da yerleşik BPI tarafından verilmiştir. Sling ve Sling Bag ürünlerinin etiketlerinde sertifika numara ve tarihlerimiz yer almaktadır. Tamamen yatay üretim hattı sayesinde toplam kalite kontrol sağlanmaktadır.

1996 yılında İskenderun’da faaliyete başlamış olan Bamak Katı Yakıt Ambalaj Sanayi ve Gemi Acenteliği A.Ş., en ileri üretim teknolojileri ile donatılmış 9.000 metre kare kapalı tesisinde çuval kumaşı ve çuval imalatı yapmaktadır.


Organize Sanayi Bölgesi Vali Utku Acun Bulvarı Sarıseki İskenderun Hatay/TÜRKİYE

0326 656 27 70
0326 656 28 80
info@odakambalaj.com
sales@odakambalaj.com
Tüm Hakları Saklıdır © 1996 - 2022
Çukurova Patent ve Danışmanlık